برای استعلام یا ارسال سفارش اینجا کلیک کنید.

قوانین و مقررات ما

هر سایتی از قوانین و مقرارتی که ستاد ساماندهی مقرر کرده پیروی میکند
پی ام گرافیک ما نیز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و از کاربران عزیز میخوایم که به قوانین سایت احترام بگذارید.
در نظر داشته باید که اگر ما (مدیران) و یا شما (کاربران) از پیروی به قوانین سایت و ستاد ساماندهی خارج شدیم سریعا مورد را به ستاد ساماندهی گزاش کنیم.
در نظر داشته باشید که فعلا قوانین ما ۱۳ بند است و ما اجازه این را داریم که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران این قوانین را به روزرسانی کنیم.

 1. دقت کنیم که تمامی اقدامات ما (مدیران) و شما (کاربران) در سایت حتما و باید طبق بند قوانین جمهوری اسلامی و ساماندهی باشد.
 2. از فحاشی و توهین به دیگران شدیدا پرهیز کنید. درصورت مشاهده جریمه خواهید شد این جریمه شامل اخراج از سایت به مدت ۳ الی ۶ ماه است.
 3. از فروش ، درخواست ، معاوضه محصولات فروشی ایرانی (غیر رایگان) که مختص ما می باشد ؛ جدا خودداری کنید. ( پیگیری قانونی خواهد شد)
 4. پس از ارسال دیدگاه صبور باشید تا مورد بررسی کاربران و مدیران سایت واقع شود تا جوابیه درست بگیرید و از ارسال پی در پی دیدگاه خودداری نمایید.
 5. برای درست جواب گرفتن در سایت ما مشکل ، سئوال ، درخواست یا هر مورد خود را بصورت کامل و واضح توضیح دهید.
 6. زبان نوشتاری باید کاملا فارسی باشد و ارسال عبارات فینگلیش جدا خودداری کنید.
 7. برای انتقاد ، شکایت و یا پیشنهاد از ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید (ما طاقت حرف منطقی شما رو داریم البته با لفظ مودبانه)
 8. از ارسال عکس نمایه ( آواتار ) مغایر با قوانین جمهوری اسلامی جدا خودداری کنید.
 9. محصولات فروشی به شما مختص استفاده فقط در سایت های شماست و از فروش غیر مجاز و درج رایگان در جایی خودداری کنید چونکه به شدید مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.
 10. به دلیل دیجیتالی بودن محصولات سایت امکان عودت هزینه محصول فروخته شده به مشتری به هیچ وجه مورد قبول نیست پس در هنگام خرید دقت فرمایید.
 11. مشتریان عزیز لطفا جهت ارائه درست و به جا پشتیبانی فقط از طریق ارسال تیکت پیگیر موضوع باشید و از ارسال مکرر دیدگاه و پیام به مدیر جدا خودداری کنید.

موفق باشید و پیروز باشید… یاعلی

آخرین نمونه کار ها

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده